Hälsa tiimikuva

HÄLSAN VALMENNUSTIIMI PALVELEE

Hälsa palvelee maantieteellisesti kattavasti koko Suomen alueella: Helsinki, Vantaa, Turku, Tampere, Kuopio, Hämeenlinna, Lahti, Jyväskylä, Joensuu, Lappeenranta, Vaasa, Oulu.
Palvelemme seuraavilla kielillä: suomi, ruotsi, englanti, saksa

Säännölliset tapaamiset ja seurattavat mittarit kannustavat hienosti tsemppaamaan oman hyvinvoinnin eteen. On ollut hyvä, että on postiivisesti "tilivelvollinen" valmentajalle itseasettamistani tavoitteista. Elämäntaparemontti ja sitä myöten 10kg laihdutus puolessa vuodessa. Jaksaa paremmin 🙂
Palaute valmennettavalta
Henri Karjula

Henri Karjula

Liikunta- ja terveystieteiden maisteri
Hyvinvointijohtaja

henri@halsa.fi
044 297 6594

Lari Karjula

Lari Karjula

Lääkeetieteen kandidaatti
Kehitysjohtaja

lari@halsa.fi
050 352 9331

Janne Karjula

Janne Karjula

Kauppatieteiden maisteri
Toimitusjohtaja

janne@halsa.fi
045 631 4322

Mari Inkinen

Mari Inkinen

Terveystieteiden maisteri
Hyvinvointivalmentaja

mari@halsa.fi
045 220 2282

Pasi Kouva

Pasi Kouva

MBA, Business Coach
Esimiesvalmentaja

pasi@halsa.fi

Eeva Tikkanen

Eeva Tikkanen

Työnohjaaja, kasvatustieteiden maisteri
Esimiesvalmentaja

eeva@halsa.fi
044 554 7194

Lauri Laherto

Lauri Laherto

Liikuntatieteiden maisteri, liikunnanohjaaja
Hyvinvointivalmentaja

lauri@halsa.fi

Ilari Taskila

Ilari Taskila

Kauppatieteiden maisteri
Asiakkuudet ja myynti

ilari@halsa.fi
040 038 6440

Moona Myllyaho

Moona Myllyaho

Liikuntatieteiden maisteri
Hyvinvointivalmentaja

moona@halsa.fi

Heikki Vuojakoski

Heikki Vuojakoski

Työnohjaaja, MBA
Esimiesvalmentaja

heikki@halsa.fi

Maria Koroma-Hintikka

Maria Koroma-Hintikka

Filosofian kandidaatti, henkilöstöjohtaminen
Esimiesvalmentaja

maria@halsa.fi

Jouko Mikkola

Jouko Mikkola

Mentaalivalmentaja

jouko@halsa.fi

Laura Toivola

Laura Toivola

Elintarviketieteiden maisteri, kehonpainoharjoittelun ohjaaja
Ravitsemusasiantuntija

laura@halsa.fi

Teija Autio

Teija Autio

Pilatesohjaaja, stressinhallinta

teija@halsa.fi

Hälsa valmentaja - Terveystieteiden kandidaatti Sanna Surakka

Sanna Surakka

Terveystieteiden kandidaatti
Hyvinvointivalmentaja

sanna@halsa.fi

Jaakko Laitila

Jaakko Laitila

Liikuntatieteiden maisteri
Hyvinvointivalmentaja

jaakko@halsa.fi

Salli Tommola

Salli Tommola

Liikuntatieteiden maisteri
Hyvinvointivalmentaja

salli@halsa.fi

Tiia Kantanen

Tiia Kantanen

Liikunnanohjaaja AMK
Hyvinvointivalmentaja

tiia@halsa.fi

Mari Mäenpää

Mari Mäenpää

Terveystieteiden maisteri
Hyvinvointivalmentaja

mari.maenpaa@halsa.fi

Marika Haag

Marika Haag

PT, joogaopettaja, tradenomi

marika@halsa.fi

Noora Kenttämää

Noora Kenttämaa

PT, tradenomi
Hyvinvointivalmentaja

noora@halsa.fi

Sari Kontra

Sari Kontra

Kasvatustieteiden maisteri
(vanhempainvapaalla)
sari@halsa.fi

Henni Hietala

Henni Hietala

Liikuntatieteiden maisteri, fysioterapeutti

henni@halsa.fi

Katja Kujala

Katja Kujala

Liikunnanohjaaja

katja@halsa.fi

AnneRuuskanen

Anne Ruuskanen

Ravintovalmentaja
Psyykkinen painonhallintavalmentaja

anne@halsa.fi

Jouni Kuivalainen

Jouni Kuivalainen

Terveystieteiden kandidaatti, liikuntalääketiede

jouni@halsa.fi

Marianna Suonpää

Marianna Suonpää

Terveystieteiden maisteri

marianna@halsa.fi

Erno Karjula

Erno Karjula

Myynti ja asiakkuudet

erno@halsa.fi

Kati Huovinen

Kati Huovinen

Työnohjaaja, psykiatrinen sairaanhoitaja
Esimiesvalmentaja

kati@halsa.fi

Jenni Ahopelto

Jenni Ahopelto

Työfysioterapeutti, uniasiantuntija

jenni@halsa.fi

Hanna-Maaria Tumelius

Hanna-Maaria Tumelius

Fysioterapeutti, PT
Hyvinvointivalmentaja

hanna-maaria@halsa.fi

Jesse Kaarna

Jesse Kaarna

Liikuntatieteiden maisteri, fysioterapeutti

jesse@halsa.fi

Oletko sinä seuraava huippuosaaja Hälsan kasvavaan tiimiin?

Hyvinvointivalmentajille ja esimiesvalmentajille on kasvun myötä lisätarvetta jatkossakin.

Laita rohkeasti viestiä osoitteeseen info@halsa.fi.

Laita CV ja vapaa hakemus, olemme yhteydessä sinuun piakkoin.

Aito kiinnostus valmennettavan hyvinvointiin on kiitoksen arvoinen
- Kiitos!
Palaute valmennettavalta